• „POPOLUDNIA S NAŠIMI DEŤMI" - 5. deň - úprava terás

• Dnes 16. 6. 2023 bol záverečný deň nášho projektu. Všetko sme dokončili a pripravili pre naše deti. Dokončili sme terasy, čo bol náš prioritný cieľ. Deti ich môžu naplno využívať a tešiť sa na ďalšie zážitky v našej škole. Veríme, že sme vytvorili pekné prostredie pre ich ďalší rozvoj. Všetkým deťom prajeme nezabudnuteľné zážitky počas pobytu na našej škole.

VEĽKÉ ĎAKUJEME patrí rodičom, ktorí strávili s nami popoludnia v ŠKD. Priložili ruku k dielu a pretvorili terasy na miesto, kde sa deti budú môcť hrať, učiť a relaxovať na čerstvom vzduchu. Poďakovanie tiež patrí všetkým rodičom, ktorí prispeli k úspešnej realizácii nášho spoločného projektu. Všetkým kolegom, ktorí nám fandili, podporovali nás a pomáhali nám. Ďakujeme.

Tešíme sa na ďalšie projekty pod spoločným názvom „POPOLUDNIA S NAŠIMI DEŤMI V ŠKD.“

Naše deti, ich rodičia a vychovávatelia ŠKD pri našej škole

• "POPOLUDNIA S NAŠIMI DEŤMI V ŠKD" - 4. deň - úprava okolia školy - Atrium, Klubovňa

• Čo sme všetko stihli urobiť:

• vyčistiť Atrium, pridali sa aj deti;
          • namaľovať prvým náterom konštrukciu pred Klubovňou;
          • natrieť prvým farebným náterom aj prvky, ktoré ostali na terasách.

Aj dnes sme urobili všetko čo bolo v pláne. Zajtra už len detaili a všetko je splnené čo sme si naplánovali.

• POPOLUDNIA S NAŠIMI DEŤMI V ŠKD" - 3. deň - úprava terás

• Čo sme všetko stihli urobiť:

• druhý krát natrieť steny fasádnou farbou;
          • opravili sme stenu, ktorú sme museli obiť.

Dnes sme dokončili úpravy všetkých terás. Plán splnený! Deti môžu naplno využívať terasy dopoludnia aj popoludní na hranie, pohyb aj vzdelávanie.

Dnes nás bol podporiť a poďakovať všetkým rodičom, aj náš pán riaditeľ RNDr. Ivan Ištok. Ďakujeme 👍.

Keďže sme už terasy upravili a ostávajú nám ešte dva dni, rozhodli sme sa, že upravíme a vyčistíme dvor, ktorý využívame hlavne počas ŠKD - Átrium. Namaľujeme kovovú konštrukciu pred našou Klubovňou.

• "POPOLUDNIA S NAŠIMI DEŤMI V ŠKD" - 2. deň - úprava terás

• Čo sme všetko stihli urobiť:

• natrieť steny fasádnou farbou;
          • druhý krát natrieť plechy na terasách.

Podarilo sa nám urobiť všetko, čo bolo naplánované. Už druhý deň nám pomáhajú aj naši kolegovia František Halvoník - pedagogický asistent a pán učiteľ Martin Guzikiewicz. Ďakujeme chlapci naši 👍.

Pochutili sme si aj na popoludňajšom občerstvení - káve a koláčikoch. Ďakujeme dievčatá naše 💃.

• "POPOLUDNIA S NAŠIMI DEŤMI V ŠKD" -  1. deň - úprava terás

• Čo sme všetko stihli urobiť:

• odstrániť burinu z terás a pozametať ich;
          • očistiť a natrieť plechy na terasách;
          • očistiť steny a natrieť ich penetračný náterom;
          • 👍 kladivami sme obili jednu stenu 😉.

Všetkým nám patrí za toto popoludnie strávené v ŠKD obrovské ĎAKUJEME ❤.

Rodičia, deti a vychovávatelia ŠKD pri našej škole

• "POPOLUDNIA S NAŠIMI DEŤMI V ŠKD" - Terasy pre všetky deti navštevujúce I. stupeň ZŠ

• Súčasťou tried na I. stupni ZŠ sú aj priľahlé terasy, ktoré sme sa rozhodli upraviť tak, aby ich deti mohli využívať v čase dopoludňajšieho vyučovania a popoludní počas svojho pobytu v ŠKD. Našim cieľom je vytvoriť ďalšie možnosti pre ich rozvoj, pohyb a vzdelávanie.
          Oslovili sme rodičov, aby boli súčasťou našej školy počas jedného týždňa v čase, keď sú ich deti v ŠKD a zároveň, aby nám pomohli s úpravou terás. Rodičia sa pre túto úpravu nadchli a rozhodli sa vo veľkom počte pomôcť a zrealizovať túto myšlienku. Všetko sa to bude odohrávať od 12.6. do 16.6.2023 v čase od 14:00 do 16:00 hod.
          Na všetkých rodičov sa tešíme. Veríme, že s dobrou náladou, úsmevom a dobrým pocitom prežijete s nami spoločné popoludnia v ŠKD.
          Uvítame každú pomocnú ruku.

Deti a vychovávatelia ŠKD