•  Týždeň  „HOVORME O JEDLE“
          • Týždeň „HOVORME O JEDLE“

• V dňoch 15. 10. - 19. 10. 2018 sme sa zapojili do súťaže - v rámci projektu „Hovorme o jedle“, ktorý organizuje Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora a Centrum rozvoja znalostí o potravinách. Uskutočňuje sa každoročne  pri príležitosti Svetového dňa potravín - 16. 10.

• Imatrikulácie nových stredoškolákov

• Opäť raz (10. októbra 2018) sa v telocvični uskutočnilo privítanie   nových žiakov našej strednej školy. Prvákom z I.G triedy dávali rôzne skúšky odvahy maturanti zo IV.G triedy, zdatnosť prvákov z tried I.OA a I.EOOS preverovali maturanti zo IV.OA triedy. Miestami to bolo trošku chaotické, taktiež sme boli v strese, nie všetko išlo podľa plánu, improvizovali sme.

• Výlet do ZOO

• Dňa 28.9. 2018 sme využili posledný deň akcie  S OLO ZADARMO do ZOO. Ako vstupné nám stačilo 6  kusov zeleniny a  trieda I.OA si užila jeden z posledných teplých dní v bratislavskej ZOO.