• Čítajme spolu 2018

29. 11. 2018

V pondelok 12.11. 2018 sme sa s našimi deťmi opäť zúčastnili podujatia Čítajme spolu v spolupráci s Mestskou knižnicou v Bratislave. Projekt Čítajme spolu sa nesie v duchu integrácie a radostnej atmosféry. Spolu s deťmi z materskej  školy z Kuzmányho ulice sme videli predstavenie divadla Z kufra von – Pinocchio. Deťom a pani učiteľkám sa stvárnenie tejto rozprávky veľmi páčilo a znova môžeme len pochváliť organizáciu zo strany Mestskej knižnice a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

• Stužková 4.G

29. 11. 2018

Začalo to pred 4 rokmi. Všetci sme si boli cudzí, no dnes sme ako jedna rodina.

Dňa 9.11.2018 sme spolu oslávili našu spoločnú stužkovú slávnosť. Spoločne sme sa dali do  príprav, rozdelili si úlohy a rozhodovali o dôležitých krokoch.Ako nás už všetci poznajú, aj táto udalosť vládla v duchu spontánnosti a v mieri.

• PYGMALION - written by G. B. Shaw -  directed by Paul Stebbings
          • PYGMALION - written by G. B. Shaw - directed by Paul Stebbings

18. 11. 2018

Dňa 11. novembra sme sa zúčastnili, ako už tradične, predstavenia v anglickom jazyku v English Theatre divadla Wüstenrot.

Tentokrát to bol Pygmalion od írskeho autora G. B. Shawa. Študenti gymnázia a obchodnej akadémia z predstavenia odchádzali veľmi spokojní.

zdroj - obrázok: http://www.english-theatre.cz/PYGMALION-SK.pdf

• Mobilné planetárium

15. 11. 2018

Na piatok  9.11.2018 sme sa my detičky z materskej škôlky a žiaci základnej školy veľmi tešili. Motiváciou tohto dňa bola  návšteva Mobilného planetária, ktoré bolo nainštalované v telocvični.

• Pozvánka do DK Dúbravka na podujatie „Smrek 120“

6. 11. 2018

Prijmite, prosím, pozvanie na kultúrno- spoločenský večer pri príležitosti 120. výročia narodenia slovenského spisovateľa, vitalistu, redaktora, publicistu, vydavateľa a organizátora kultúrneho života - Jána Smreka. Podujatie sa uskutoční v spolupráci s OZ Návraty k pokladom vo štvrtok 8.11.2018 o 18:00 hod. v Dome kultúry Dúbravka.