• Fórum interpretov v prednese poézie, prózy a rétoriky

  Na pozvanie Centra voľného času Klokan v Dúbravke sme sa v devätnásty júnový deň zúčastnili  krásnej akcie s názvom Fórum interpretov recitačných a rétorických súťaží. Iniciátor stretnutia Mgr. Marián Michalides si tento rok prizval dvoch vzácnych hostí študenta VŠMU Jakuba a herca Jána Galloviča.

 • Výlet Papradno 2018

  „Papradno, Papradno, veliká dedzina, skrášľujú ťa vŕšky, malebná dolina.“

  Táto pieseň zaznela z plného hrdla nášho spolužiaka Mateja Moravíka (III. OA) priamo u neho v dedine Paprado, a bola to sila! Nadviazali sme na minuloročnú tradíciu, kedy sme navštívili našu kamarátku a spolužiačku Martinku v Borskom Mikuláši a opäť sme sa rozhodli utiecť z rušnej Bratislavy, tentoraz do obce Papradno v okrese Považská Bystrica.

 • Bronzová medaila a ocenenie Skokan roka pre školský časopis MOKY 3

  Hodnotenie časopisov odbornou porotou, rady, ako časopisy vylepšiť, ale i samotné vyhlásenie víťazov súťaže o najlepší školský časopis boli súčasťou „finále“ 22. ročníka súťaže Život našimi očami – Novinári tretieho tisícročia, ktorú už tradične organizuje Miestna knižnica v Petržalke.

 • Privítanie predškolákov

  Privítanie predškolákov
  11. 6. 2018

  Stalo sa už tradíciou, že na našej škole vítame budúcich prípravkárov slávnostným spôsobom, aby prvé kontakty so školou zanechali u detí čo najpríjemnejšie dojmy a nezabudnuteľné zážitky.

 • ŠKOLA V PRÍRODE I. STUPEŇ - LIPTOVSKÝ HRÁDOK - 28.5. - 1.6. 2018

  ŠKOLA V PRÍRODE I. STUPEŇ - LIPTOVSKÝ HRÁDOK - 28.5. - 1.6. 2018
  11. 6. 2018

  HURÁ, HURÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Živí a spokojní sme sa po týždni vrátili do školy. Škoda, že sme neboli dlhšie.

  Cesta vlakom bola  SUPER!!!! Celý týždeň sme chodili na výlety. Všetko to, čo sme sa učili na vlastivede  a prírodovede sme videli na vlastné oči. 

 • Cena poroty pre Michala Žiaka – Celoslovenské kolo súťaže Štúrov Zvolen

  Cena poroty pre Michala Žiaka – Celoslovenské kolo súťaže Štúrov Zvolen
  8. 6. 2018

  Dva dni naplnené stovkou rečníckych príhovorov, zamyslení na vážne i menej vážne témy. Aj o tom bolo celoslovenské kolo 32. ročníka prestížnej súťaže v rétorike Štúrov Zvolen, prebiehajúcej v dňoch 5. a 6. júna 2018 v srdci Slovenska, vo Zvolene. Vyhlasovateľmi súťaže sú mesto Zvolen, Podpolianske osvetové stredisko a Matica slovenská.

 • Potulky mestom Bratislava

  Potulky mestom Bratislava
  7. 6. 2018

  Buďte turistom vo vlastnom meste! – takto znel niekoľkokrát opakovaný slogan Mgr. Kataríny Holáskovej, ktorá nás ako certifikovaná sprievodkyňa v krásny siedmy júnový deň 2018 sprevádzala na potulkách Starým Mestom. Odborný a detailný výklad maminky nášho spolužiaka Maťa z III.OA bol neskutočne zaujímavý a pútavý....

 • Sloboda zvierat - 2. stupeň ZŠ (31.5. a 1.6.2018)

  Dňa 31. 5. 2018 sme so žiakmi 5.A, 7.A, a 8.A navštívili Slobodu zvierat, kde nás odviezol zabezpečený školský spoj. Najskôr sme mali možnosť nahliadnuť do života a fungovania útulku. Prvá hodina bola venovaná náučnej prezentácii vo forme diskusie so žiakmi....

 • Beseda s učiteľom angličtiny – rodeným Angličanom

  Beseda s učiteľom angličtiny – rodeným Angličanom
  4. 6. 2018

  Dňa 30. mája sme privítali na pôde našej školy ďalšiu milú návštevu. Bol to jeden z našich kolegov, učiteľov angličtiny, avšak rodený Angličan, ako my hovoríme „native speaker“. 

  Študenti strednej školy mali takto možnosť podebatovať si na rôzne témy, ...

 • Pozvánka na triedne združenia rodičov - individuálne konzultácie

  Pozvánka na triedne združenia rodičov - individuálne konzultácie
  1. 6. 2018

  Vážení rodičia, pozývame Vás na triedne združenia rodičov, ktoré sa budú konať formou individuálnych konzultácií s vyučujúcimi, školským logopédom, psychológom a vedením školy dňa 6. júna 2018 v čase od 16:00 hod. do 18:00 hod

  Jednotliví pedagogickí a odborní pracovníci Vám budú k dispozícii v miestnostiach podľa priloženého zoznamu. Zoznam nájdete TU.

 • Aktualizácia školskej stránky

  Aktualizácia školskej stránky
  1. 6. 2018

  Aktualizovali sme sekciu KALENDÁR.

 • Aktualizácia školskej stránky

  Aktualizácia školskej stránky
  25. 5. 2018
 • Život, láska, peniaze

  Život, láska, peniaze
  28. 6. 2018

  V pondelok 28. mája 2018 mali žiaci siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka možnosť zúčastniť sa výchovného koncertu s názvom "Život, láska, peniaze". Hudobná skupina FREE VOX sa prostredníctvom hudby a hovoreného slova pokúsila priblížiť problematiku hodnôt v ľudskom živote.  

 • Študentský projekt "Heroes"

  Študentský projekt "Heroes"

  V piatok 25. 5. 2018 sa naša škola zapojila do  študentského projektu “Heroes” vytvorenom na Viedenskej univerzite v rámci bakalárskej práce Milana Peschla pod vedením Univ.-Prof. Dr. Helmuta Hlavacsa dlhodobo sa zaoberajúceho inklúziou ľudí s postihnutím.

 • Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení

  Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení

  Ako to už v živote býva, vždy niečo začína a aj končí. Dnes sme spoločne s našimi maturantmi oslávili ukončenie štúdia na strednej škole. Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení bolo netradičné, pretože sa po prvýkrát realizovalo v priestoroch školskej záhrady.

 • Vyšlo nové číslo školského časopisu MOKY3 05/18

  Vyšlo nové číslo školského časopisu MOKY3 05/18

  Ako rýchlo ten čas plynie si uvedomujeme hlavne na veciach, ktoré sa opakujú, napríklad raz za rok či raz za pol roka. Ešte len včera sme vydávali vianočné číslo a už je tu májový MOKY3 05/18!

 • Školské kolo recitačnej súťaže 2. stupňa ZŠ

  Školské kolo recitačnej súťaže 2. stupňa ZŠ

  Vo štvrtok 17. mája 2018 si mohli milovníci umeleckého prednesu z 5. až 9. ročníka našej školy znovu zmerať sily na tradičnej recitačnej súťaži. Súťažilo sa v zmiešanej kategórii poézie a prózy, súťažiacich bolo dokopy 11.

 • Medzinárodný filmový festival hory a mesto 2018

  Medzinárodný filmový festival hory a mesto 2018

  23. marca 2018 sa žiaci 9.A zúčastnili 19. medzinárodného festivalu horského filmu a dobrodružstva „Hory a mesto“ v nákupno-zabavnom centre Bory Mall. V kinách CINEMAX BORY mali žiaci možnosť vidieť zaujímavé filmové projekcie. Po premietaniach sa zúčastnili rôznych stanovísk festivalového náučného chodníka.

  Ďakujeme organizátorom festivalu za nádhernú motivačnú akciu.

 • Divadlo Clippetron a rozprávka O zbojníkovi Rumcajzovi

  Divadlo Clippetron a rozprávka O zbojníkovi Rumcajzovi

  16. mája zavítali medzi deti MŠ a žiakov 1.stupňa ZŠ divadelníci z divadla Clipperton z Banskej Bystrice. Rozprávka O zbojníkovi Rumcajzovi všetkých zaujala a dobre pobavila. Malí i veľkí ocenili výkony hercov, ktorí komickým podaním rozosmiali všetkých prítomných. Z predstavenie si všetci odniesli nielen umelecký zážitok, ale i na celý deň dobrú náladu.

 • Prijímacie skúšky - výsledky

  Prijímacie skúšky - výsledky

  Výsledky prijímacích skúšok na tunajšie stredné školy nájdete TU.

Kontakt

 • SPOJENÁ ŠKOLA
  Mokrohájska 3
  844 13 Bratislava
 • 02/ 5477 1826
GPS súradnice:   48.1753478N, 17.0665267E

Email školy:        skola@mokrohajska3.sk

Materská škola: +421 911 976 433

Stravovanie:      obedymokrohajska@gmail.com
                           +421 903 779 665