• Oznam pre záujemcov o prepravu školskými autobusmi v školskom roku 2023/2024

• Oznamujeme všetkým tým novým rodičom, ktorí prejavili záujem o využívanie školskej prepravy v školskom roku 2023/2024, že o výsledku rokovania Dopravnej komisie budú telefonicky informovaní v nasledujúcich dňoch.

Nácvikový týždeň bude prebiehať od pondelka  2.10.2023 – do piatku 6. 10. 2023 na zastávke autobusov v areáli Mokrohájska 3.

Nácvik na 1. trasu smer Dúbravka a Petržalka - začína o 14:00 hod.
        Nácvik na 2. Trasu smer Dúbravka a Petržalka - začína o 15:30 hod.
        Nácvik na trasu smer Ružinov – začína o 14:30 hod.

Účasť  žiakov s rodičmi je nutná, nakoľko bez absolvovania tohto nácvikového týždňa nebude možné využívať školský autobus!

Z dôvodu usadenia novozaradených žiadateľov bez narušenia pôvodného / zaužívaného zasadacieho poriadku, vyzývame všetkých už doteraz schválených aktívnych cestujúcich, aby sa v tomto nácvikovom týždni pravidelne vozili. Napriek tomu zmeny nie sú vylúčené.

v Bratislave, dňa 27.9.2023

Dopravná komisia

Informácie k preprave školskými autobusmi

Žiaci/klienti, ktorí mali žiadosti schválené v predchádzajúcom dvojročnom šk. roku (výnimočne z dôvodu Covidu-19 trojročnom období) sa vozia aj naďalej podľa platného cestovného poriadku. Napriek tomu, musia prejaviť svoj pretrvávajúci záujem, prípadne nahlásiť zmeny. Tzn. musia vyplniť žiadosť aj oni na nasledujúce 2 školské roky.

Noví záujemcovia:
        • musia najprv  absolvovať vstupný rozhovor;

• následne vyplnia tlačivo Žiadosť o prepravu nízkopodlažným školským autobusom, doložia aktuálnu fotografiu a kópiu preukazu ZŤP/ ZŤP-s;

• po schválení žiadosti musia absolvovať nácvik.