• Projekty riešené v minulosti

• Vilab 2011/2012

• Šport do škôl

• „Projekt šport do škôl“

Koordinátor: Andrej Lackovič
          Tréneri: Andrej Lackovič, Dušan Danko
          Termín aktivity: streda 13:30 – 15:30 hod.
          Trvanie projektu: september – december 2013
          Počet žiakov zapojených do projektu: 13

Stručný popis projektu
          Spojená škola, Mokrohájska 3, 844 13 Bratislava je jedným z troch implementačných partnerov pre pilotnú časť projektu.
          Hlavným zámerom projektu je ponúknuť pre zdravotne znevýhodnených žiakov kvalitnú alternatívu trávenia voľného času a to prostredníctvom vybraných kolektívnych športov. Pre túto kategóriu ľudí je pravidelná celoživotná pohybová, resp. športová aktivita nevyhnutná. Vzhľadom na to, že ide o kategóriu žiakov zo zdravotným znevýhodnením, ktorá predstavuje heterogénnu skupinu z pohľadu pohybových obmedzení budeme všetky aktivity realizovať formou integrovaného kolektívneho športu resp. športu realizovanom na špeciálne upravených športových vozíkoch.
          V  projekte sa budeme zameriavať na 3 základné aktivity:
          • integrovaný florbal,
          • integrovaný futbal,
          • hádzaná na vozíkoch.
          Pridanou hodnotou môže byť aj účasť zdravých žiakov na aktivitách.
        • Recyklujeme v ŠKD

• Výrobky vystavené v tomto detskom kútiku sme vyrobili my, deti navštevujúce školský klub Spojenej školy na Mokrohájskej ceste 3 v Bratislave. Spolu s naši mi vychovávateľkami sme vyrábali výrobky z obalového materiálu McDonald׳s.

Vaši kamaráti z ŠKD „Mokrohájčik“