Oznámenia

Po kliknutí na obrázok sa otvorí pozvánka aj s programom

Pozvánka - Pádlovanie bez bariér

Už tradične posledný víkend pred skončením školského roka (24. júna 2018) najstarší slovenský vodácky klub Dunajčík (www.dunajcik.sk) otvára svoju lodenicu v Petržalke pod starým mostom, pre deti, rodičov a pedagógov so školy pre telesne postihnutých Mokrohájska 3, Bratislava a Nadáciu Srdiečko. Cieľom tejto populárnej akcie nazvanej „Pádlovanie bez bariér“ je zviditeľnenie potreby sprístupnenia športových aktivít pre telesne postihnutých a prezentácia možností atraktívneho športu – kanoistiky a vodnej turistiky -  telesne postihnutým deťom a mládeži, ich rodičom a pedagógom.

Pre všetkých účastníkov je aj tento rok pripravený bohatý program v priestoroch areálu vodáckeho klubu Dunajčík, pozostávajúci z možnosti pádlovania na Dračej lodi po Dunaji pre všetkých účastníkov, branno-športových súťaží a pohostenia s opekaním pri pravom vodáckom táboráku.

„Snahou je vytvoriť také podmienky v klube, ktoré by umožnili pravidelné športovanie deťom s hendikepom počas celého roka“.

Prijmite pozvanie aj tento rok v nedelu 24. júna 2018 na túto akciu.

Tešíme sa na Vás

Oznámenia o prevádzke MŠ a ŠKD Mokrohájčik v čase letných prázdnin