• Plánovaná podpora

• Príspevky na súťaže a odmeny pre žiakov (Maksík, karnevalová maska, výtvarné súťaže, recitačné súťaže...)

• Príspevky na výchovno-vzdelávacie projekty (Zdravá škola, hovorme o jedle, environmentálne aktivity, ...)

• Príspevky na besedy, diskusie a besiedky (vianočné posedenie, rozlúčkové, maturita, stužková, exkurzie, návštevy divadelných predstevní, historických pamiatok a výstav...)

• Príspevky na rekonštrukcie (maľovky, kryty na riadiátory, menšie opravy...)

• Príspevky na zakúpenie učebných pomôcok (kostra, torzo, chemikálie, doplnenie lekárničky, žiacke súpravy - elektromagnet, réliové spínače, žiarovky, stojany, železné piliny, súprava k demonštrácii magnetickej indukcie, súprava závaží do 200 g, výtvarné a pracovné pomôcky - zvýrazňovače, štetce, farby, nožnice, hrubé fixy, flipcharty, hlina na izbové kvety....)

• Príspevky na zakúpenie metodických materiálov (slovníky, pomocníky, učebnice, ekonomikcé doklady potrebné pre výučbu, odborné publikácie, ...)

• Príspevky na zakúpenie vybranej didaktickej techniky (interaktívne riešenia, softwerové riešenia..)

• Tvorba projektov  (didaktická technika, úprava školských priestorov, ...)