• Pozdravujeme z májového maturitného RÁDIA ROKO!

• 28.05.2024 18:02
      • „A už je to tu, toľko sme sa jej báli – záverečná.“
        (Z piesne Záverečná, Iné Kafe)

• Pozývame vypočuť si ďalšie vysielanie (23.) školského podcastu žiakov našej školy!

O čom budeme hovoriť tentokrát? Prezradíme informácie z histórie aj súčasnosti maturitnej skúšky.
        Ako sa maturuje v susedných krajinách? A nakukneme poslednýkrát aj na hodiny literárneho seminára maturantov z triedy 4.G prostredníctvom zostrihu niekoľkých flešov.
        Playliste hráme slovenské tematické piesne Maturantky od Petra LipuZáverečná od Iného Kafe.
        Celý tvorivý tím v zložení Barbora Bábiková a Slavomír Szabó z 9.A, Tomáš Netri z 3.G, Ľubomír Kubek z 1.SVC a náš šikovný pán technik Štefan Kaľavský vám praje príjemné počúvanie!

ROKO__maj2024.mp3

Daniela Bauerová