• Bratislavské krajské kolo v stolnom tenise ZŠ a exhibícia našich žiakov

  Naša škola  bola poctená naším zriaďovateľom Okresným úradom Bratislava, odborom školstva usporiadaním Bratislavského krajského kola v stolnom tenise žiačok a žiakov základných škôl, ktorý sa konal v stredu 19. apríla 2018. Turnaja sa zúčastnilo približne 60 športovcov z 12 školských tímov zo škôl Bratislavského kraja.

 • Oznámenie o riaditeľskom voľne

  Dňa 30. 4. 2018 majú udelené riaditeľské voľno žiaci všetkých organizačných zložiek našej školy.

 • Pilotné testovanie v európskom projekte NEWTON

  Naša škola sa v dňoch 10. až 13. apríla zapája do Pilotného testovania v európskom projekte NEWTON. 

  Pilotné testovanie na našej škole bude pozostávať z testovania inovatívneho vzdelávacieho obsahu v oblasti Elektrofyziky vo virtuálnej realite našimi žiakmi z 9. ročníka ZŠ a z 1., 2., a 3. ročníka SŠ.

  Cieľom je zmysluplné využívanie maximálnych možností informačných technológií na zlepšenie možností vzdelania v kognitívne náročných oblastiach a predmetoch (fyzika, matematika, chémia).

 • Médiá o nás...V Spojenej škole na Mokrohájskej pomáhajú prekonávať bariéry

  Vážení rodičia, kolegovia a milí žiaci,

  ak máte záujem môžete si prečítať článok o našej škole, ktorý vyšiel v mesačníku Karlova Ves. (Článok je uverejnený na strane 12). Link pre otvorenie mesačníka nájdete TU.

 • Školské kolo recitačnej súťaže 1. stupňa

  Tento školský rok sa uskutočnil jubilejný 25. ročník školského kola recitačnej súťaže žiakov 1. stupňa. Zapojilo sa doňho rekordných 20 súťažiacich, ktorých prišli povzbudiť rodičia, kamaráti a známi. Samozrejme nechýbal hosť z MsK Nové Mesto p. riaditeľka Mgr. Jana Vozníková – Sedláčková, ktorá okrem povzbudenia priniesla aj knihy a diplomy pre tých najlepších.

 • Oznámenie o poruche rozvodu kúrenia

  Vážení rodičia, milí žiaci,

  dovoľujeme si Vám oznámiť, že od 29. apríla 2018 bolo Zariadenie komunitnej rehabilitácie Gaudeamus (správca budovy) nútené odstaviť vetvu UK škola z dôvodu poruchy na rozvode UK. Na odstránení poruchy sa pracuje. 

  Za mierne nepohodlie sa ospravedlňujeme. 

 • Čestné uznanie pre Sofiu Olejárovú – Hviezdoslavov Kubín, III. kategória

  Niekoľko hodinový maratón tridsiatich štyroch recitátorov súťaže Hviezdoslavov Kubín za okres  Bratislava IV prebiehal 27. marca 2018 v dúbravskej ZUŠ Eugena Suchoňa pod záštitou odbornej poroty v zložení Pavol Náter, Zuzana Tstenská a Marián Michalides.

 • Bronz pre Michala Žiaka - Návraty poézie Andreja Sládkoviča

  Máme obrovskú radosť vždy, keď si v tvrdom prostredí konkurencie potvrdíme, že na to máme! Práve pri zápolení našich žiakov so žiakmi škôl bežného typu sa ukazuje, že naši vedia prinášať niečo osobné, svojské, alternatívne a charizmatické.

 • Richard Szabo - postupuje do krajského kola recitačnej súťaže

  Dňa 20. marca 2018 sa Richard Szabo, žiak 4.A triedy, zúčastnil v sprievode svojej triednej učiteľky Evy Guzikiewiczovej,  obvodného kola recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. 

 • Návšteva žiakov 4. ročníka v knižnici

  Dňa 21. marca 2018 žiaci štvrtého ročníka základnej školy boli na návšteve v Mestskej knižnici Nové Mesto. 

 • POZVÁNKA - RECITAČNÁ SÚŤAŽ

  Srdečne Vás pozývame na recitačnú súťaž, ktorá sa bude konať dňa 28. marca 2018 o 10:00 hod. v jedálni ZKR Gaudeamus.

 • Naša prezentácia na MŠVVaŠ SR

  V piatok 23. marca 2018 sme mali možnosť prezentovať našu školu na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu. 

 • Svetový deň vody 2018

  22. marec – SVETOVÝ DEŇ VODY - je jedinečnou príležitosťou pripomenúť si mimoriadnu vzácnosť vody pre zachovanie životného prostredia a pre rozvoj ľudskej spoločnosti. Tento deň je dôležitý z hľadiska zvýšenia povedomia žiakov o významu zachovania zdrojov pitnej vody a ich ochrany.

 • Návšteva knižnice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto

  Pri príležitosti aktivity „MAREC – MESIAC KNIHY“ sme 20.3. 2018 navštívili knižnicu na Pionierskej ul. v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto.

 • Deň otvorených dverí 2018

  V dňoch 9. februára a 16. marca 2018 sa aj u nás otvárali dvere. Komu? Návštevníkom. Našu školu si mohli v dopoludňajších hodinách prezrieť zaujemci o štúdium na našej škole, ich rodičia, učitelia, ale aj absolventi, ktorí už štúdium u nás ukončili. 

  Návštev bolo požehnane a my sa z toho tešíme. 

  Fotoalbum TU

 • Projekt Recyklohry

  Už 6 rokov sa zapájame do atraktívneho a inšpiratívneho projektu „Recyklohry“.

  Okrem pôvodného zberu elektrospotrebičov, ktoré zaťažujú životné prostredie a často aj naše domácnosti, ak nevieme, kam s nimi , sme s radosťou privítali aj zber batérii, žiaroviek, tonerov a cartridgov. Tie posledné nám naozaj ubrali mnoho starostí. Všetko pod jednou strechou, odvoz zdarma a to ešte možnosť zbierania bodíkov. Tie sme využili na nákup školských pomôcok, školského fotoaparátu a hlavne odmien pre najlepších separáčov.

 • TESTOVANIE 9 - 2018

  V školskom roku 2017/2018 sa riadny termín testovania uskutoční 21. marca 2018.

  Rozdelenie žiakov do skupín nájdete TU

  Harmonogram Testovania 9 - 2018 nájdete TU

  Ďalšie informácie o Testovaní 9 - 2018 nájdete TU

 • Nové interaktívne tabule

  Milí žiaci, rodičia a priatelia našej školy,

  s radosťou Vám oznamujeme, že sa nám v priestoroch strednej školy podarilo nainštalovať štyri nové interaktívne tabule, zakúpené z finančného grantu C&A Foundation a s podporou Občianskeho združenia "Pre našu školu". Veríme, že budú dlho a hlavne dobre slúžiť. 

 • Maturita 2018 / informácia o riaditeľskom voľne

  Milí žiaci, rodičia, zákonní zástupcovia,

  dovoľujeme si Vás informovať o udelení riaditeľského voľna pre žiakov strednej školy v termíne 13. a 14. marca 2018 (utorok/streda) z dôvodu konania EČ a PFIČ maturitnej skúšky. 

  Žiaci maturitných ročníkov nájdu informácie o maturitných skúškach TU.

 • Škôlka Sovička – dobrodružné gitarové vystúpenie

  Dňa 23. februára 2018 sme mali vystúpenie na Kramároch, tentokrát v súkromnej škôlke Sovička. Nebolo isté, či tam vôbec pôjdeme, lebo väčšina z nás gitaristov mala chrípku a boli sme len tri, ale nakoniec sa nám to nejako podarilo zosúladiť. 

Kontakt

 • SPOJENÁ ŠKOLA
  Mokrohájska 3
  844 13 Bratislava
 • 02/ 5477 1826
GPS súradnice:   48.1753478N, 17.0665267E

Email školy:        skola@mokrohajska3.sk

Materská škola: +421 911 976 433

Stravovanie:      obedymokrohajska@gmail.com
                           +421 903 779 665