• Začiatok školského roka 2024/2025

• Vážení rodičia, milí žiaci,

prázdninové dni sa pomaly krátia a blíži sa začiatok nového školského roka. Prehľad informácií potrebných k začiatku školského roku nájdete nižšie.

Dôležité informácie k začiatku školského roku 2024/2025

Nástup všetkých žiakov do školy (vrátane detí navštevujúcich materskú školu) je 2. septembra 2024 (pondelok) o 7:45 hod.

Prevádzka Školského klubu detí "Mokrohájčik" je zabezpečená od 2. septembra 2024 v štandardnom režime, ráno v čase od 7:00 do 7:45 hod. a poobede v čase od 11:30 do 17:00 hod. Prevádzka Materskej školy je zabezpečená od 2. septembra 2024 v čase od 7:00 do 16:00 hod.

Žiaci sa zhromaždia vo svojich triedach podľa označenia a menných zoznamov.

O 8:00 hod. zaznie prvé zvonenie v novom školskom roku 2024/2025.

O 8:30 hod. slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025 (zaznie štátna hymna SR a príhovor riaditeľa školy).

Žiaci sú počas prvého dňa pod dozorom triednych učiteľov a dostanú všetky potrebné informácie k novému školskému roku.

Vyučovanie v prvom vyučovacom týždni je skrátené nasledovne:

• žiaci navštevujúci 1. stupeň ZŠ končia vyučovanie po 4. vyučovacej hodine,
            • žiaci navštevujúci 2. stupeň ZŠ končia vyučovanie po 5. vyučovacej hodine,
            • žiaci navštevujúci strednú školu končia vyučovanie po 5. vyučovacej hodine.

Informácie o stravovacom systéme žiakov nájdete Spojená škola/stravovanie (edupage.org). V priebehu prvého školského týždňa nebudú vydávané obedy žiakom strednej školy.

Informácie k preprave školskými autobusmi sa budú aktualizovať 2. septembra 2024

Zoznam potrebných učebných pomôcok pre žiakov 1. stupňa ZŠ sa dozviete počas prvého vyučovacieho týždňa od triednych učiteľov.

Zoznam potrebných učebných pomôcok pre žiakov 2. stupňa ZŠ sa dozviete počas prvého vyučovacieho týždňa od učiteľov jednotlivých predmetov.

Zoznam potrebných učebných pomôcok pre žiakov strednej školy sa dozviete počas prvého vyučovacieho týždňa od učiteľov jednotlivých predmetov.

Prihlasovacie údaje do užívateľského konta školského webu pre nových žiakov dostanete od triednych učiteľov (vrátane detí v MŠ).

Všetky ostatné potrebné informácie ktoré pravidelne aktualizujeme nájdete na školskom webe (www.mokrohajska3.edupage.org).

Všetky potrebné kontakty na nás nájdete Spojená škola/kontakty (edupage.org)

Tešíme sa na Vás!

• Informácia pre záujemcov o využívanie školských autobusov

• Konzultácia/stretnutie členov dopravnej komisie so všetkými záujemcami o prepravu školskými autobusmi v školskom roku  2024/2025 sa uskutoční v zborovni našej školy nasledovne:

• 2. 9. 2024 (pondelok) v čase od 8:00 do 11:30 hod.
            • 4. 9. 2024 (streda) v čase od 8:00 do 11:00 hod.
            • 6. 9. 2024 (piatok) v čase od 8:00 do 11:00 hod.

V čase od 8:00 do 9:00 hod. sa členovia dopravnej komisie prioritne venujú rodičom, ktorých deti sa už v predošlom školskom roku vozili. Všetci rodičia musia opakovane potvrdiť svoj pretrvávajúci záujem o prepravu, prípadne nahlásiť  zmenu.

V čase od 9:00 do 11:30 hod. bude realizované (asi hodinové) vstupné informačné stretnutie so všetkými novými záujemcami (individuálny rozhovor, vyplnenie žiadosti a doloženie príloh).