• Konzultačné hodiny v školskom roku 2019/2020

      • Termín konzultácie si prosím dohodnite vopred telefonicky alebo mailom (priezvisko daného vyučujúceho @mokrohajska3.sk)
        Za pochopenie ďakujeme.
         
        MENO A PRIEZVISKO
        DEŇ
        V ČASE (OD – DO)
        RNDr. Ivan Ištok
        ---
        ---
        Mgr. Andrej Lackovič
        ---
        ---
        Mgr. Jana Ladičkovská
        ---
        ---
        Mgr. Ingrid Addová
        pondelok
        7:10 – 7:55
        PaedDr. Daniela Bauerová
        pondelok
        7:15 – 8:00
        PhDr. Daniela Capeková
        pondelok
        14:40 – 15:20
        Ing. Gabriela Čellárová
        štvrtok
        11:50 – 12:35
        PaedDr. Marta Frindrichová
        streda
        7:10 - 7:55
        Mgr. Eva Guzikiewiczová
        utorok
        7:10 – 7:55
        Mgr. Terézia Hlobeňová
        štvrtok
        13:50 – 14:30
        PaedDr. Anna Imrichová, PhD., MBA
        pondelok
        13:50 – 14:30
        Mgr. Darina Ištoková
        MD
        ---
        Mgr. Mária Kabová
        pondelok
        14:00 – 14:40
        Ing. Mária Komarová
        štvrtok
        12:40 - 13:20
        Ing. Peter Kucek
        pondelok
        13:30 – 14:10
        Mgr. Erika Labudíková
        štvrtok
        11:50 – 12:35
        Mgr. Jarmila Mejia
        piatok
        12:40 – 13:20
        Mgr. Peter Novotný
        utorok
        12:40 – 13:20
        Mgr. Katarína Partiková
        pondelok
        11:50 – 12:35
        Mgr. Silvia Pospechová
        utorok
        13:50 - 14:30
        Ing. Jana Prokopová
        piatok
        12:40 – 13:20
        Ing. Zuzana Sadleková
        streda
        13:50 – 14:30
        Mgr. Anna Slamková
        pondelok
        7:10 – 7:55
        PaedDr. Valéria Stašiaková
        štvrtok
        7:10 – 7:55
        PaedDr. Katarína Šaradinová
        pondelok
        13:20 – 14:00
        Mgr. Katarína Šreinerová
        utorok
        13:50 – 14:30
        Ing. Silvia Tazberíková
        štvrtok
        8:55 – 9:40
        Mgr. Peter Tóth
        streda
        12:40 – 13:20
        Mgr. Denisa Vávrová
        pondelok
        11:50 – 12:35
        Mgr. Lucia Zittová
        štvrtok
        7:10 – 7:55
        Mgr. Petra Zváčová
        streda
        7:10 – 7:55
        Materská škola
        streda
        12:15 – 12:45 / 15:15  - 15:45