• 3xR alebo Rozprávkové Rádio Roko

• 22.12.2023 00:09

Nájsť pokoj a uvoľnenie tam, kde sa každý ženie... (Z piesne Najviac)

Pozývame vás vypočuť si nové vydanie nášho školského podcastu, tentokrát na tému ROZPRÁVKY, ktorou momentálne  na škole žijeme.

• Budete vedieť odpovedať na zopár rozprávkových hádaniek? Ktoré najpopulárnejšie vianočné príbehy by ste si počas Vianoc 2023 nemali nechať ujsť? Ale aj našimi žiakmi zhudobnená zimná rozprávka O Snehovej kráľovnej je pre vás pripravená v 21. vianočnej časti.

V rubrike Hráme slovenskú hudbu zaznejú  piesne Slávnosť úprimných slov (autorov Vaša Patejdla In Memoriam, Janka Lehotského & Mariky Gombitovej) a pieseň Najviac od Lukáša Adamca.

Za celý tvorivý tím v zložení - Barbora Bábiková z 9.A, Tomáš Netri z 3.G, Ľubomír Kubek z 1.SVC, Kristína Froncová z 2.SVC, Tomáš Farkas (absolvent základnej školy) a náš šikovný pán technik Štefan Kaľavský - vám prajeme príjemné počúvanie, krásne sviatky, pokoj a uvoľnenie!

Rádio ROKO (december 2023/21. čast.mp3

Daniela Bauerová