• Krásne jarné prázdniny prajeme z RÁDIA ROKO!

• 21.02.2023 22:17
        • Pozývame vás vypočuť si nové vysielanie (15.) školského podcastu žiakov našej školy!
        • Každé prázdniny sú príležitosťou pre spoznávanie nových miest. Preto Vám ponúkneme jeden skvelý cestovateľský tip – RÍM.

Prečo sa hovorí, že všetky cesty vedú do Ríma, a že kto raz navštívi Rím, navždy sa doň zamiluje? Kam sa v Ríme vybrať za umením svetového kalibru a ktorú oceneniami ovenčenú rímsku zmrzlináreň navštíviť? Tak o tom bude práve naša reportáž!

V Playliste zahráme piesne Mamma Maria od Ricchi e Poveri a Taliansky muzikál od Hečkovcov.

Za celý tvorivý tím vám príjemné počúvanie prajú: Barbora Bábiková zo 8.A, Alžbeta Novotná z 9.B, Cornelia Zamosteanu z 1.OA, Tomáš Netri z 2.G, absolvent základnej školy Tomáš Farkas a náš šikovný pán technik Štefan Kaľavský.

Príjemné počúvanie!

Rádio ROKO