• Krásne leto z RÁDIA ROKO!

• 25.07.2023 08:53
        • V letnom vydaní (19.) školského podcastu žiakov školy cestujeme na výlet do Zvolena. Prezradíme, prečo sa oplatí na potulkách po Slovensku zablúdiť práve do tohto malebného mesta a dáme niekoľko tipov na zaujímavé miesta. Ponúkneme reportáž s našimi študentmi, ktorí uspeli v rétorickej súťaži Štúrov Zvolen.

Playliste zahráme letný hit Žijeme len raz (Ego & Robert Burian) a tematickú pieseň Niže Zvolena v podaní Ľudovíta Kašubu.

Celý tvorivý tím v zložení Barbora Bábiková 8.A, Alžbeta Novotná z 9.B, Tomáš Netri z 2.G, absolvent základnej školy Tomáš Farkas, plus náš šikovný pán technik Štefan Kaľavský vám praje príjemné počúvanie!