• Rádio Roko – októbrový podcast žiakov

• 07.10.2023 14:47
        • Pozývame vás vypočuť si jubilejné dvadsiate vysielanie Rádia Roko!

Rádio ROKO (10/2023) (mp3)
        • V októbrovej relácii rozoberáme tému Pygmalionovho efektu alebo tzv. sebanapĺňajúceho proroctva. Ako tento psychologický jav funguje, aké výskumy mu predchádzali a ako môže pozitívne myslenie reálne ovplyvniť úspech človeka? Ale aj o motivačnom systéme, založenom na princípe farebných opaskov, ktorý vymyslel náš absolvent gymnázia Matej Šabík (reportáž) sa dozviete, ak si nás vypočujete.

V rubrike Hráme slovenskú hudbu zaznejú piesne Umenie žiť a Pierko pravdy (spev Beáta Dubasová) od Vaša Patejdla, in memorian, ktorý nás náhle opustil 19. augusta 2023.

Celý tvorivý tím v zložení Barbora Bábiková z 9.A, Tomáš Netri z 3.G, Ľubomír Kubek z 1.SVC, Kristína Froncová z 2.SVC a náš šikovný pán technik Štefan Kaľavský vám praje príjemné počúvanie!