• Rádio ROKO (12)

• 22.12.2022 23:17
        • Kto bol svätý Mikuláš? Prečo ho poznajú všetky deti? Aké tradície sa praktizujú v tento deň a ešte oveľa viac rozoberáme v Téme vysielania.
        • ozývame vás vypočuť si nové vysielanie (12.) školského podcastu žiakov našej školy!

Kto bol svätý Mikuláš? Prečo ho poznajú všetky deti? Aké tradície sa praktizujú v tento deň a ešte oveľa viac rozoberáme v Téme vysielania. Básničky sv. Mikulášovi recitujú deti z Prípravného ročníka, za pomoc vďačíme triednej pani učiteľke Mgr. Ingrid Addovej.

Playliste hráme temetické piesne Run Rudolph run od Chucka Beryho a Christmas song od Melanie Thornton.

Za celý tvorivý tím vám príjemné počúvanie prajú: Barbora Bábiková zo 7.A, Alžbeta Novotná z 9.G, Cornelia Zamosteanu z 1.OA, Tomáš Netri z 2.G, absolvent základnej školy Tomáš Farkas a náš šikovný pán technik Štefan Kaľavský.

Príjemné počúvanie!