• Pre koho je naša škola určená?

• Vzdelávame deti a žiakov s rôznymi druhmi zdravotného znevýhodnenia spolu so zdravými deťmi a žiakmi - opačná inklúzia.
      • Aké triedy otvárame?

• V školskom roku 2020/2021 plánujeme tovoriť tieto triedy 1. ročníka:

• 1.G (jedna trieda riadneho denného štúdia na gymnáziu);
        • 1.OA (jedna trieda denného štúdia na obchodnej akadémii - štvorročný študijný odbor ukončený maturitnou skúškou);
        • 1.EOOS (jedna trieda na obchodnej akadémii - dvojročný učebný odbor ukončený záverečnou skúškou).

Počet žiakov, ktorých možno prijať do triedy je 10.
      • Ako podať prihlášku?

•

Každý žiak/čka si môže podať dve prihlášky na štúdium na strednej škole – buď na dve stredné školy alebo na dva študijné programy na tej istej škole.

Prihlášku na našu školu si podávate na vašej základnej škole do 10. apríla 2020.

V prihláške je dôležité uviesť fungujúce telefonické a emailové kontakty, aby sme vás vedeli v prípade potreby kontaktovať!!!

Vaša základná škola nám následne vašu prihlášku zašle, my všetky prihlášky spracujeme a pozvánku na prijímačky môžete od nás očakávať najneskôr zákonných päť dní pred dňom prijímacích skúšok.

V prípade, že sa zo závažných dôvodov skúšok nebude môcť zúčastniť, je potrebné nás urýchlene kontaktovať. (kontakty)

Tí z vás, ktorí dosiahnu v Testovaní 9 najmenej 90% bodov súčasne v oboch predmetoch, obdržíte rozhodnutie riaditeľa o prijatí ešte pred konaním prijímacích skúšok. (§ 65 ods. 4 zákona č. 245/2008 Z.z.).

• Podmienky a kritériá prijímacích skúšok

• Podmienky a kritériá prijímacieho konania do 1. ročníka pre školský rok 2020/21 nájdete TU.
      • Dôležité termíny

• Deň otvorených dverí na našej škole:
        7. februára 2020
        6. marca 2020

Podanie prihlášky:
        10. apríl 2020

Prijímacie skúšky na našu školu:
        Prezentácia prihlásených žiakov – 7:40 hod. v zborovni školy.
        Termín prijímacieho konania:
        1. kolo:
        1.  termín prijímacej skúšky - 11. mája 2020, 8:00 hod.
        2.  termín prijímacej skúšky - 14. mája 2020, 8:00 hod

2. kolo:
        Termín prijímacej skúšky -  16. júna 2020, 8:00 hod

Zasadnutie prijímacej komisie:
        14. mája 2020

Zverejnenie výsledkov:
        Celkové výsledky budú zverejnené do 15. mája 2020 na vchode do školy a na www.mokrohajska3.edupage.org

Zápis:
        18. a 19. mája 2020 v čase od 8:00 do 12:00 hod.
      • Oznámenie výsledkov

• Celkové výsledky budú zverejnené do 15. mája 2020 na vchode do školy a na: www.mokrohajska3.edupage.org.

Prijatí uchádzači sa dostavia na zápis v dňoch 18. a 19. mája 2020 v čase od 8:00 do 12:00 hod. Rozhodnutie o prijatí  bude uchádzačovi odovzdané pri zápise.