• Sokoliari

• Vo štvrtok 29. 6. 2023 sme na záver školského roka zažili ešte jedno pekné stretnutie - vystúpenie sokoliarskej skupiny Falconarii. Dozvedeli sme sa zaujímavosti zo života nočných a denných dravcov z našej prírody i zo zahraničia. Predviedli sa nám vo svojej kráse, videli sme ich skvelý let, mohli sme sa ich dotknúť aj sa s nimi odfotiť.

Veľmi pekne ďakujeme skupine Falconarrii za ich pútavý program.

Mgr. Mária Žáková

• Krásne leto z RÁDIA ROKO!

• V letnom vydaní (19.) školského podcastu žiakov školy cestujeme na výlet do Zvolena. Prezradíme, prečo sa oplatí na potulkách po Slovensku zablúdiť práve do tohto malebného mesta a dáme niekoľko tipov na zaujímavé miesta. Ponúkneme reportáž s našimi študentmi, ktorí uspeli v rétorickej súťaži Štúrov Zvolen.

Playliste zahráme letný hit Žijeme len raz (Ego & Robert Burian) a tematickú pieseň Niže Zvolena v podaní Ľudovíta Kašubu.

Celý tvorivý tím v zložení Barbora Bábiková 8.A, Alžbeta Novotná z 9.B, Tomáš Netri z 2.G, absolvent základnej školy Tomáš Farkas, plus náš šikovný pán technik Štefan Kaľavský vám praje príjemné počúvanie!