• Oznámenie

• Vážení rodičia detí a žiakov MŠ a prvého stupňa ZŠ a žiakov stredných škôl,

dovoľujem si vás informovať, že v súčasnosti nemáte svojho zástupcu v Rade školy, ktorá na našej škole funguje ako jeden z orgánov školskej samosprávy (mandát Vašich doterajších zástupkýň zanikol vzhľadom na skutočnosť, že ich deti prestali byť žiakmi školy).

Kandidovať za zástupcu rodičov do rady školy môže každý rodič, ktorého dieťa je žiakom príslušného stupňa školy.

Doplňovacie voľby člena rady školy sa uskutočnia osobným a tajným hlasovaním rodičov dňa 20. septembra 2023 v čase od 17:00 hod.

Volebná miestnosť

1. pre rodičov žiakov materskej školy a prvého stupňa základnej školy bude zriadená v herni ŠKD na prízemí.
        2. pre rodičov žiakov stredných škôl (gymnázium a obchodná akadémia) bude zriadená v zborovni školy na prízemí.

Pre platnosť voľby je nevyhnutné, aby sa na nej zúčastnili rodičia nadpolovičnej väčšiny žiakov príslušného stupňa školy (hlasovať môže len jeden rodič konkrétneho žiaka), preto Vás prosíme, aby ste sa volieb zúčastnili. V prípade nesplnenia podmienky nadpolovičnej väčšiny sa voľby musia opakovať.

Základné informácie o rade školy nájdete SPOJENÁ ŠKOLA (edupage.org)

Ak máte záujem kandidovať na pozíciu člena rady školy z radov rodičov, pošlite prosím, správu do 20. septembra 2023 na e-mailovú adresu p. Novotného, predsedu rady školy(novotny@mokrohajska3.sk) alebo ohláste svoju kandidatúru na volebnom zhromaždení.

Vopred ďakujeme za Vašu účasť a spoluprácu.

S úctou

RNDr. Ivan Ištok