• TESTOVANIE 9 - 2018

• V školskom roku 2017/2018 sa riadny termín testovania uskutoční 21. marca 2018.

Rozdelenie žiakov do skupín nájdete TU

Harmonogram Testovania 9 - 2018 nájdete TU

Ďalšie informácie o Testovaní 9 - 2018 nájdete TU

• Nové interaktívne tabule

• Milí žiaci, rodičia a priatelia našej školy,

s radosťou Vám oznamujeme, že sa nám v priestoroch strednej školy podarilo nainštalovať štyri nové interaktívne tabule, zakúpené z finančného grantu C&A Foundation a s podporou Občianskeho združenia "Pre našu školu". Veríme, že budú dlho a hlavne dobre slúžiť.

• Škôlka Sovička – dobrodružné gitarové vystúpenie

• Dňa 23. februára 2018 sme mali vystúpenie na Kramároch, tentokrát v súkromnej škôlke Sovička. Nebolo isté, či tam vôbec pôjdeme, lebo väčšina z nás gitaristov mala chrípku a boli sme len tri, ale nakoniec sa nám to nejako podarilo zosúladiť.

• Voľné pracovné miesta pre absolventov

• Milí absolventi,

v spolupráci so spoločnosťou PwC Vám dávame do pozornosti ponuku voľných pracovných miest. V prípade záujmu kontaktujte: lackovic@mokrohajska3.sk. Do predmetu správy uveďte "absolvent".

VIac o jednotlivých ponukách:

Admininistratívny pracovník - správa kancelárie - TU

Administratívna podpora na oddelení Audit - TU

Administratívna podpora IT - TU

•  Lyžiarsko-rekondičný pobyt 2018
          • Lyžiarsko-rekondičný pobyt 2018

• Tradícia lyžiarsko-rekondičných pobytov našej školy ostala zachovaná aj tento školský rok. Veľakrát bola v ohrození, ale vďaka pomoci priateľov, rodičov, Občianskeho  združenia "Pre našu školu" a spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. sa naši žiaci od 28. 1. do  2. 2. 2018 mohli tešiť z  pobytu vo Vysokých Tatrách.